Unikátna novinka DermoCollagen

Bioaktívne kolagénne peptidy pôsobia priamo v dermálnej vrstve pokožky a sú ľudskému telu vlastné. Zaisťujú tak tú najefektívnejšiu vnútornú výživu pokožky v podobe kolagénového nápoja.

Pozitívne účinky potvrdené klinickými štúdiami v Nemecku. Na základe štúdií došlo k 65 % navýšeniu kolagénu v pokožke, 32 % redukcii očných vrások a 18 % navýšenie elastínu v pokožke.

DermoCollagen, pre udržanie mladistvého vzhľadu

Sme špecialisti na ženskú krásu. Produkt DermoCollagen pôsobí nie len na vrásky a pleť, ale zaistí potrebnú starostlivosť i vašim vlasom a nechtom.

Užívanie DermoCollagenu je nie len veľmi jednoduché ale i chutné. V jednom vrecúšku sa ukrýva kolagénový prášok, ktorý má chuť pomarančov.

DermoCollagen Provenus

Prípravok DermoCollagen je unikátnym produktom, ktorý cielene pôsobí priamo v hlbokej dermálnej vrstve pokožky. Základ zloženia tvorí kombinácia bioaktívnych kolagénnych peptidov patentovaného zloženia Verisol® spolu s kyselinou hyalurónovou. Ide tak o efektívnu vnútornú výživu pokožky.

Kolagén tvorí až 75 % objemu ľudskej pokožky a tvorí dôležitú štrukturálnu látku kostí, kĺbov, svalov, väzív a šliach. Spevňuje hlboké vrstvy pokožky, vypína ju a efektívne tak pôsobí proti vzniku vrások, a pomáha vyhladiť tie už viditeľné.

Jedinečné zloženie prípravku DermoCollagen zaisťuje tú správnu hydratáciu pokožky, a to zvnútra presne tak ako prirodzená hydratácia prebieha.

Užívateľky, ktoré konzumujú špeciálne vyvinutý prípravok DermoCollagen, budú mať zreteľne pevnejšiu a hladšiu pleť s menej vráskami. Pozitívny účinok prípravku sa prejavuje aj v zlepšenej štruktúre povrchu pokožky, čo znižuje celulitídu, av rýchlejšom a zdravom raste nechtov s ich preukázateľne menším štiepením.

Účinnosť lieku DermoCollagen je potvrdená nemeckými štúdiami. Na základe nich bol skutočne potvrdený pozitívny účinok na pleť, nechty, vlasy a celulitídu.

 1. Potvrdená redukcia vrások

  Štúdie s viac ako 100 ženami vo veku od 45 do 65 rokov ukazujú, že perorálne podanie lieku VERISOL® (2,5 g / deň) významne znižuje vrásky, a to celkovo o 32 %, a vedie k výrazne vyššej koncentrácii prokolagénu kože – obsah kolagénu v pokožke sa zvýšil o 65 %.

  Viac informácií tu

 2. Preukázané zlepšenie elasticity pokožky

  V dvojito zaslepenej, placebom kontrolovanej štúdii bolo testovaných 69 žien vo veku 35-55 rokov. Táto štúdia preukázala, že užívanie kolagénnych peptidov VERISOL vedie k výrazne vyššej elasticite kože – až o 15 % – v porovnaní s liečbou placebom. Tento účinok bol meraný po 4 týždňoch liečby a pretrvával po 8 týždňoch perorálneho podania VERISOL. Ďalšie 4 týždne po poslednom príjme lieku VERISOL stále vykazovali vyššie hladiny elasticity kože ako u skupiny liečenej placebom.

  Viac informácií tu

 3. Zlepšená štruktúra povrchu pokožky a zníženie celulitídy

  Dvojito slepá randomizovaná placebom kontrolovaná štúdia so 105 ženami vo veku od 25 do 50 rokov ukazuje, že denný perorálny príjem 2,5 g kolagénnych peptidov VERISOL výrazne znižuje skóre celulitídy. Účinok bol meraný po 3 a 6 mesiacoch užívania. VERISOL má priaznivý účinok na extracelulárnu matricu kože a obnovuje normálnu štruktúru dermis a podkožného tkaniva. Suplementácia kolagénnymi peptidmi VERISOL znižuje vlnitosť pokožky, prvé výsledky boli viditeľné po 3 mesiacoch, ale výraznejšie po 6 mesiacoch. V rámci štúdie boli skúmané zmeny v dermálnej hustote. Obe ultrazvukové vyšetrenia ukazujú porovnanie stavu pokožky účastníka v skupine s placebom s pokožkou účastníka skupiny užívajúcich VERISOL. Zvýšenie úrovne elastínu a kolagénu v koži v skupine VERISOL bolo zrejmé.

  Viac informácií tu

 4. Podpora rastu a zdravia nechtov

  Bioaktívne kolagénne peptidy VERISOL pomáhajú zlepšiť rast a zdravie nechtov. Štúdia ukazuje pokles prasknutých a štiepených nechtov po 2 mesiacoch liečby, celkový pokles po 6 mesiacoch terapie bol o 42 %. V porovnaní s kontrolnou skupinou sa zvyšuje rýchlosť rastu nechtov. Užívanie kolagénnych peptidov viedlo k štatisticky významnému zlepšeniu rastu nechtov po 3 mesiacoch liečby. Súčasne dochádza k znateľnému zlepšeniu v odlupovaní nechtov a výraznému zníženiu nepravidelnosti okraja nechtov. 80% pacientok bolo úplne spokojných a spokojných s liečbou liekom VERISOL.

  One-Way ANOVA, Fisher post-test, publication pending

 

Bioaktívne kolagénne peptidy Verisol®

vedecky potvrdené pôsobenie pre lepšiu elasticitu pokožky a vyhladenie vrások.

Bioaktívna peptidová forma zaisťuje čo najlepšiu vstrebateľnosť do ľudskej pokožky. „Bioaktívny“ znamená, že sa jedná o formu kolagénu ľudskému telu vlastnému. Peptidy stimulujú bunkovú syntézu a zaisťujú tak tú najefektívnejšiu vnútornú výživu pokožky, ale aj kĺbov, kostí a väzov. VERISOL® stimuluje metabolizmus kože a pôsobí proti strate kolagénnej extracelulárnej matrice zvnútra.

Špecifické peptidy VERISOLu sú rozpoznávané fibroblastovými bunkami v dermálnej vrstve kože ako fragmenty kolagénu, ako sú tie, ktoré sú výsledkom katabolických aktivít. Preto sú zároveň aj stimuláciou na zvýšenie metabolizmu vlastného kolagénu, aby vyvážili predstieranú degradáciu kolagénu v dermis. Výsledkom je výrazne vyššia produkcia dermálneho kolagénu a celkovej extracelulárnej matrice, nahrádzajúcej stratu kolagénu vplyvom starnutia a vonkajšieho prostredia.

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová má blahodárne účinky proti starnutiu pokožky. Tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty a je súčasťou spojivových, epiteliálnych a nervových tkanív. Vo veľkom množstve sa nachádza v očnom sklovci, koži a chrupavkách. Celkom 55% z celkového obsahu tejto kyseliny v ľudskom tele sa fyziologicky nachádza v pokožke. Výskumy preukázali, že s pribúdajúcim vekom obsah kyseliny hyalurónovej v pokožke rapídne klesá a tento pokles vedie k vzniku vrások a ďalším prejavom starnutia pokožky.

Kyselina hyaluronová alebo hyaluronan zohráva základnú úlohu pri zachovaní napätia, pružnosti a poddajnosti pokožky. Svojimi antioxidačnými účinkami ju chráni pred voľnými radikálmi, podporuje tvorbu kolagénu a podieľa sa na iných dôležitých biologických pochodoch v pokožke. Výskumy preukázali, že s pribúdajúcim vekom obsah kyseliny hyalurónovej v pokožke rapídne klesá. Tým dochádza k dehydratácii pokožky, ktorá je príčinou jej blednutia a vrásnenia. Pravidelné dodávanie tejto kyseliny mladosti pleti je teda veľmi dôležité pre jej zdravý a mladistvý vzhľad.

Má základnú funkciu pre správnu hydratáciu, pružnosť a zjednotenie pleti.

Kyselina pantoténová (vit. B5)

Najdôležitejšie z vitamínov skupiny B, ktoré pôsobia proti starnutiu a šupinateniu kože. Názov pantotén je odvodený od gréckeho slova pantos, ktoré znamená všadeprítomný.

Má pozitívny účinok na hojenie rán, v prípadoch niektorých alergií a tiež proti akné. Podporuje rast a zlepšuje stav vlasov. Aktívna forma kyseliny pantoténovej je koenzým A. Ten je v organizme nutný pri metabolizme sacharidov a lipidov a pri syntéze životne dôležitých látok (aminokyselín, hormónov, hemoglobínu, acetylcholínu a mnohých ďalších) Zlepšuje kvalitu kože, vlasov i nechtov . Kyselina pantoténová sa odporúča ako doplnok liečby kožných ochorení, pri prevencii aterosklerózy, na zlepšenie pamäti a koncentrácie, na podporu hojenia, plodnosti, rastu vlasov či pri odstraňovaní kŕčov v nohách.

Biotín (vit. B7)

Biotín sa radí do vitamínov skupiny B a niekedy je tiež nazývaný vitamínom H – z nemeckého „Haar und Haut“, čo znamená „vlasy a kože„. Biotín je potrebný pre riadnu premenu bielkovín, tukov a sacharidov. Napomáha udržovať zdravú pokožku a vlasy, navyše prispieva k normálnej funkcii nervového systému a je nevyhnutný na zachovanie energie a vitality, nízka hladina biotínu môže viesť k tenčeniu vlasov, prípadne ich šednutiu. proti vypadávaniu vlasov pôsobí, navyše nie je užívanie týchto doplnkov pre organizmus nijako škodlivé a kvalitu vlasov všeobecne zlepšuje.Absolútne nevyhnutný je biotín pre správnu štruktúru kože. škodlivým vplyvom okolitého prostredia, pôsobí ako prevencia vzniku seboroickej dermatitídy a nadmerného vysúšania pleti Nedostatok biotínu sa prejavuje aj zhoršenou kvalitou nechtov, ktoré sa štiepia a lámu. strong>nechty silné, pružné a priesvitné a tiež kožtička okolo nechtov je zdravá.

Vitamín C

Vitamín C je veľmi významným antioxidantom. Podporuje tvorbu kolagénu a chráni bunky pred vznikom vrások. Jeho pôsobením docielite dobré prekrvenie a prejasnenie pleti, pretože práve vitamín C napomáha prirodzenému odlupovaniu odumretých buniek. Ak máte problémy s pigmentáciou, dosiahnete jej zmiernenie.

Vitamín E

Vitamín E veľmi podporuje hĺbkovú regeneráciu kožných buniek, a tým účinne spomaľuje ich starnutie. Dokáže tiež rýchlo upokojiť podráždenú pokožku. Ďalej dokáže v pokožke uzamknúť vlhkosť, takže zostáva jemná a hebká na dotyk. Produkty s vitamínom E sa hojne využívajú aj na liečbu spálenín a na podporu hojenia jaziev. Sú vhodné na suchú, zrelú a citlivú pokožku.

Magnesium

Horčík pomáha svalom a nervom správne fungovať. Udržuje stály srdcový rytmus, podporuje zdravý imunitný systém a tiež sa podieľa na posilňovaní kostí. Tento základný minerál pomáha regulovať hladinu cukru v krvi, podporuje normálny krvný tlak a je potrebný na výrobu a udržiavanie energie. Dostatok horčíka býva teda označovaný ako základná podmienka pre naše celkové zdravie. Potreba horčíka rastie kvôli rôznym dôvodom – u žien tehotných, u užívateliek hormonálnej antikoncepcie aj u žien v menopauze, rastie aj s vekom, počas choroby alebo v prípade cukrovky.

Zinok

Tento základný minerál má nezastupiteľný vplyv na kvalitu pokožky, vlasov a nechtov. Nedostatok zinku sa prejavuje suchou pokožkou alebo zvýšenou lámavosťou vlasov a nechtov. Zinok chráni proti infekcii a robí hladkú a čistú pleť, zinok udržuje nízku hladinu cholesterolu v krvi, preto pomáha aj proti kardiovaskulárnym problémom. Znižuje tvorbu akné, áft a napomáha hojeniu, zároveň tiež pomáha pri najrôznejších ekzémoch. Nedostatok zinku sa prejavuje horšou kvalitou nechtov, kožnými defektmi či poruchami videnia za šera. Preto sa odporúča tento minerál pravidelne dopĺňať.

Inulín

Obsiahnutá vláknina inulín podporuje imunitné funkcie organizmu a tiež jeho správnu hydratáciu. Ide o polysacharyd fruktózy. Inulín je známy pre svoje hydratačné a zmäkčujúce účinky. V hrubom čreve pôsobí ako probiotikum, teda zdroj živín pre niektoré mikroorganizmy. Vytvára ideálne životné podmienky pre mnoho priateľských baktérií (napr. Lactobacillus biffidus). Jeho dôsledkom je zlepšenie činnosti čreva a posilnenie imunitného systému. Navyše pomáha vstrebávať lepšie vápnik z potravy a tým posilňuje kosti aj kĺby. Nášmu telu ako takému neprináša prakticky žiadnu výživnú hodnotu, teda nula kalórií.

Rozpustný kolagénový prášok s lahodnou pomarančovou príchuťou Vám zaručí pohodlné a chutné používanie.

Dávkovanie: 1 vrecúško denne, rozpustiť v cca. 2 dcl vody, ľahko sa rozpúšťa, s lahodnou pomarančovou príchuťou. Výživový doplnok so sladidlami.

Prípravok DermoCollagen odporúčame používať v opakujúcich sa 2-3 mesačných kúrach. Za toto obdobie by už mali byť viditeľné pozitívne zmeny vašej pokožky, stavu vlasov a nechtov. Potom je možné cca 2 mesiace túto kúru vynechať, pretože pozitívny efekt pretrváva dlhšiu dobu. Prípravok však možno bez akýchkoľvek negatívnych vedľajších účinkov užívať dlhodobo počas celého roka. Prípravok ako taký stimuluje aj tvorbu vlastného kolagénu v pokožke.

Produkt ProVenus DermoCollagen je cielene navrhnutý pre potreby žien po 30. roku života. S pribúdajúcimi rokmi, hormonálnymi zmenami a vyššími nárokmi na organizmus v čase tehotenstva a dojčenia sa zvyšuje potreba dôležitých látok pre zdravú a pružnú pokožku, pevné vlasy a nechty. Práve tie najpotrebnejšie látky obsahuje ProVenus DermoCollagen.

Bez alergénov, vhodné aj pre tehotné a dojčiace, non GMO, absolútne bezpečný pre dlhodobé užívanie.

Denná dávka obsahujehmot./1 vrecúško% DRHP/RVH*
Kolagénne peptidy – VERISOL®2500,0 mg
Kyselina hyalurónová (hyaluronan sodný)60,0 mg
Vitamín C80,0 mg100
Vitamín E24,0 mg200
Kyselina pantoténová (Vitamín B5)28,0 mg466
Biotín (Vitamín B7)50,0 µg100
Magnesium120,0 mg32
Zinok10,0 mg100
Inulín1350,0 mg
Klinicky ověřěno VERISOL

DermoCollagen Marine

Prípravok DermoCollagen je unikátnym produktom, ktorý cielene pôsobí priamo v hlbokej dermálnej vrstve pokožky. Základ zloženia tvorí kombinácia bioaktívnych kolagénnych peptidov patentovaného zloženia Verisol® spolu s kyselinou hyalurónovou. Ide tak o efektívnu vnútornú výživu pokožky.

Kolagén tvorí až 75 % objemu ľudskej pokožky a tvorí dôležitú štrukturálnu látku kostí, kĺbov, svalov, väzív a šliach. Spevňuje hlboké vrstvy pokožky, vypína ju a efektívne tak pôsobí proti vzniku vrások, a pomáha vyhladiť tie už viditeľné.

Jedinečné zloženie prípravku DermoCollagen zaisťuje tú správnu hydratáciu pokožky, a to zvnútra presne tak ako prirodzená hydratácia prebieha.

Užívateľky, ktoré konzumujú špeciálne vyvinutý prípravok DermoCollagen, budú mať zreteľne pevnejšiu a hladšiu pleť s menej vráskami. Pozitívny účinok prípravku sa prejavuje aj v zlepšenej štruktúre povrchu pokožky, čo znižuje celulitídu, a v rýchlejšom a zdravom raste nechtov s ich preukázateľne menším štiepením.

Prípravok DermoCollagen Marine je unikátnym produktom, ktorý cielene pôsobí priamo v hlbokej dermálnej vrstve pokožky. Základ zloženia tvorí kombinácia bioaktívnych rybích kolagénnych peptidov patentovaného zloženia Verisol® Fish spolu s kyselinou hyalurónovou. Kolagén tvorí až 75 % objemu ľudskej pokožky a tvorí dôležitú štrukturálnu látku kostí, kĺbov, svalov, väzív a šliach. Obsiahnutý vitamín C má priaznivý vplyv na tvorbu kolagénu v ľudskom tele a tým prispieva k normálnej funkcii kože, ale aj kostí a kĺbových chrupaviek. Vďaka obsahu látok ako je zinok a biotín prispieva prípravok DermoCollagen Marine k udržaniu normálneho stavu pokožky i vlasov. Jedná sa o efektívnu vnútornú výživu pokožky.

Účinnosť prípravku DermoCollagen je potvrdená nemeckými štúdiami. Na základe nich bol skutočne potvrdený pozitívny účinok na pleť, nechty, vlasy a celulitídu.

 1. Potvrdená redukcia vrások

  Štúdia s viac ako 100 ženami vo veku od 45 do 65 rokov ukazuje, že perorálne podanie lieku VERISOL® (2,5 g/deň) významne znižuje vrásky, a to celkovo o 32 %, a vedie k výrazne vyššiu koncentráciu prokolagénu kože – obsah kolagénu v pokožke sa zvýšil o 65%.

  Viac informácií tu</ ak>

 2. Preukázané zlepšenie elasticity pokožky

  V dvojito zaslepenej, placebom kontrolovanej štúdii bolo testovaných 69 žien vo veku 35-55 rokov. Táto štúdia preukázala, že užívanie kolagénnych peptidov VERISOL vedie k výrazne vyššej elasticite kože – až o 15% – v porovnaní s liečbou placebom. Tento účinok bol meraný po 4 týždňoch liečby a pretrvával po 8 týždňoch perorálneho podania VERISOLu. Ďalšie 4 týždne po poslednom príjme lieku VERISOL stále vykazovali vyššie hladiny elasticity kože ako u skupiny liečenej placebom.

  Viac informácií tu</ ak>

 3. Zlepšená štruktúra povrchu pokožky a zníženie celulitídy

  Dvojito slepá randomizovaná placebom kontrolovaná štúdia so 105 ženami vo veku od 25 do 50 rokov ukazuje, že denný perorálny príjem 2,5 g kolagénnych peptidov VERISOL výrazne znižuje skóre celulitídy. Účinok bol meraný po 3 a 6 mesiacoch užívania. VERISOL má priaznivý účinok na extracelulárnu matricu kože a obnovuje normálnu štruktúru dermis a podkožného tkaniva. Suplementácia kolagénnymi peptidmi VERISOL znižuje vlnitosť pokožky, prvé výsledky boli viditeľné po 3 mesiacoch, ale výraznejšie po 6 mesiacoch. V rámci štúdie boli skúmané zmeny v dermálnej hustote. Obe ultrazvukové vyšetrenia ukazujú porovnanie stavu pokožky účastníka v skupine s placebom s pokožkou účastníka skupiny užívajúcich VERISOL. Zvýšenie úrovne elastínu a kolagénu v koži v skupine VERISOL bolo zrejmé.

  Viac informácií tu</ ak>

 4. Podpora rastu a zdravia nechtov

  Bioaktívne kolagénne peptidy VERISOL pomáhajú zlepšiť rast a zdravie nechtov. Štúdia ukazuje pokles prasknutých a štiepených nechtov po 2 mesiacoch liečby, celkový pokles po 6 mesiacoch terapie bol o 42%. V porovnaní s kontrolnou skupinou sa zvyšuje rýchlosť rastu nechtov. Užívanie kolagénnych peptidov viedlo k štatisticky významnému zlepšeniu rastu nechtov po 3 mesiacoch liečby. Súčasne dochádza k znateľnému zlepšeniu v odlupovaní nechtov a výraznému zníženiu nepravidelnosti okraja nechtov. 80% pacientok bolo úplne spokojných a spokojných s liečbou liekom VERISOL.

  One-Way ANOVA, Fisher post-test, publication pending

 

Bioaktívne kolagénne peptidy Verisol®

vedecky potvrdené pôsobenie pre lepšiu elasticitu pokožky a vyhladenie vrások.

Bioaktívna peptidová forma zaisťuje čo najlepšiu vstrebateľnosť do ľudskej pokožky. „Bioaktívny“ znamená, že sa jedná o formu kolagénu ľudskému telu vlastnému. Peptidy stimulujú bunkovú syntézu a zaisťujú tak tú najefektívnejšiu vnútornú výživu pokožky, ale aj kĺbov, kostí a väzov. VERISOL® stimuluje metabolizmus kože a pôsobí proti strate kolagénnej extracelulárnej matrice zvnútra.

Špecifické peptidy VERISOLu sú rozpoznávané fibroblastovými bunkami v dermálnej vrstve kože ako fragmenty kolagénu, ako sú tie, ktoré sú výsledkom katabolických aktivít. Preto sú zároveň aj stimuláciou na zvýšenie metabolizmu vlastného kolagénu, aby vyvážili predstieranú degradáciu kolagénu v dermis. Výsledkom je výrazne vyššia produkcia dermálneho kolagénu a celkovej extracelulárnej matrice, nahrádzajúcej stratu kolagénu vplyvom starnutia a vonkajšieho prostredia.

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová má blahodárne účinky proti starnutiu pokožky. Tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty a je súčasťou spojivových, epiteliálnych a nervových tkanív. Vo veľkom množstve sa nachádza v očnom sklovci, koži a chrupavkách. Celkom 55% z celkového obsahu tejto kyseliny v ľudskom tele sa fyziologicky nachádza v pokožke. Výskumy preukázali, že s pribúdajúcim vekom obsah kyseliny hyalurónovej v pokožke rapídne klesá a tento pokles vedie k vzniku vrások a ďalším prejavom starnutia pokožky.

Kyselina hyaluronová alebo hyaluronan zohráva základnú úlohu pri zachovaní napätia, pružnosti a poddajnosti pokožky. Svojimi antioxidačnými účinkami ju chráni pred voľnými radikálmi, podporuje tvorbu kolagénu a podieľa sa na iných dôležitých biologických pochodoch v pokožke. Výskumy preukázali, že s pribúdajúcim vekom obsah kyseliny hyalurónovej v pokožke rapídne klesá. Tým dochádza k dehydratácii pokožky, ktorá je príčinou jej blednutia a vrásnenia. Pravidelné dodávanie tejto kyseliny mladosti pleti je teda veľmi dôležité pre jej zdravý a mladistvý vzhľad.

Má základnú funkciu pre správnu hydratáciu, pružnosť a zjednotenie pleti.

Kyselina pantoténová (vit. B5)

Najdôležitejšie z vitamínov skupiny B, ktoré pôsobia proti starnutiu a šupinateniu kože. Názov pantotén je odvodený od gréckeho slova pantos, ktoré znamená všadeprítomný.

Má pozitívny účinok na hojenie rán, v prípadoch niektorých alergií a tiež proti akné. Podporuje rast a zlepšuje stav vlasov. Aktívna forma kyseliny pantoténovej je koenzým A. Ten je v organizme nutný pri metabolizme sacharidov a lipidov a pri syntéze životne dôležitých látok (aminokyselín, hormónov, hemoglobínu, acetylcholínu a mnohých ďalších) Zlepšuje kvalitu kože, vlasov i nechtov . Kyselina pantoténová sa odporúča ako doplnok liečby kožných ochorení, pri prevencii aterosklerózy, na zlepšenie pamäti a koncentrácie, na podporu hojenia, plodnosti, rastu vlasov či pri odstraňovaní kŕčov v nohách.

Biotín (vit. B7)

Biotín sa radí do vitamínov skupiny B a niekedy je tiež nazývaný vitamínom H – z nemeckého „Haar und Haut“, čo znamená „vlasy a kože„. Biotín je potrebný pre riadnu premenu bielkovín, tukov a sacharidov. Napomáha udržovať zdravú pokožku a vlasy, navyše prispieva k normálnej funkcii nervového systému a je nevyhnutný na zachovanie energie a vitality, nízka hladina biotínu môže viesť k tenčeniu vlasov, prípadne ich šednutiu. proti vypadávaniu vlasov pôsobí, navyše nie je užívanie týchto doplnkov pre organizmus nijako škodlivé a kvalitu vlasov všeobecne zlepšuje.Absolútne nevyhnutný je biotín pre správnu štruktúru kože. škodlivým vplyvom okolitého prostredia, pôsobí ako prevencia vzniku seboroickej dermatitídy a nadmerného vysúšania pleti Nedostatok biotínu sa prejavuje aj zhoršenou kvalitou nechtov, ktoré sa štiepia a lámu. strong>nechty silné, pružné a priesvitné a tiež kožtička okolo nechtov je zdravá.

Vitamín C

Vitamín C je veľmi významným antioxidantom. Podporuje tvorbu kolagénu a chráni bunky pred vznikom vrások. Jeho pôsobením docielite dobré prekrvenie a prejasnenie pleti, pretože práve vitamín C napomáha prirodzenému odlupovaniu odumretých buniek. Ak máte problémy s pigmentáciou, dosiahnete jej zmiernenie.

Vitamín E

Vitamín E veľmi podporuje hĺbkovú regeneráciu kožných buniek, a tým účinne spomaľuje ich starnutie. Dokáže tiež rýchlo upokojiť podráždenú pokožku. Ďalej dokáže v pokožke uzamknúť vlhkosť, takže zostáva jemná a hebká na dotyk. Produkty s vitamínom E sa hojne využívajú aj na liečbu spálenín a na podporu hojenia jaziev. Sú vhodné na suchú, zrelú a citlivú pokožku.

Magnesium

Horčík pomáha svalom a nervom správne fungovať. Udržuje stály srdcový rytmus, podporuje zdravý imunitný systém a tiež sa podieľa na posilňovaní kostí. Tento základný minerál pomáha regulovať hladinu cukru v krvi, podporuje normálny krvný tlak a je potrebný na výrobu a udržiavanie energie. Dostatok horčíka býva teda označovaný ako základná podmienka pre naše celkové zdravie. Potreba horčíka rastie kvôli rôznym dôvodom – u žien tehotných, u užívateliek hormonálnej antikoncepcie aj u žien v menopauze, rastie aj s vekom, počas choroby alebo v prípade cukrovky.

Zinok

Tento základný minerál má nezastupiteľný vplyv na kvalitu pokožky, vlasov a nechtov. Nedostatok zinku sa prejavuje suchou pokožkou alebo zvýšenou lámavosťou vlasov a nechtov. Zinok chráni proti infekcii a robí hladkú a čistú pleť, zinok udržuje nízku hladinu cholesterolu v krvi, preto pomáha aj proti kardiovaskulárnym problémom. Znižuje tvorbu akné, áft a napomáha hojeniu, zároveň tiež pomáha pri najrôznejších ekzémoch. Nedostatok zinku sa prejavuje horšou kvalitou nechtov, kožnými defektmi či poruchami videnia za šera. Preto sa odporúča tento minerál pravidelne dopĺňať.

Inulín

Obsiahnutá vláknina inulín podporuje imunitné funkcie organizmu a tiež jeho správnu hydratáciu. Ide o polysacharyd fruktózy. Inulín je známy pre svoje hydratačné a zmäkčujúce účinky. V hrubom čreve pôsobí ako probiotikum, teda zdroj živín pre niektoré mikroorganizmy. Vytvára ideálne životné podmienky pre mnoho priateľských baktérií (napr. Lactobacillus biffidus). Jeho dôsledkom je zlepšenie činnosti čreva a posilnenie imunitného systému. Navyše pomáha vstrebávať lepšie vápnik z potravy a tým posilňuje kosti aj kĺby. Nášmu telu ako takému neprináša prakticky žiadnu výživnú hodnotu, teda nula kalórií.

Rozpustný kolagénový prášok s lahodnou pomarančovou príchuťou Vám zaručí pohodlné a chutné používanie.

Dávkovanie: 1 vrecko denne, rozpustiť v cca. 2dcl vody, ľahko sa rozpúšťa, s lahodnou pomarančovou príchuťou. Výživový doplnok so sladidlami.

Prípravok DermoCollagen odporúčame používať v opakujúcich sa 2-3 mesačných kúrach. Za toto obdobie by už mali byť viditeľné pozitívne zmeny vašej pokožky, stavu vlasov a nechtov. Potom je možné cca 2 mesiace túto kúru vynechať, pretože pozitívny efekt pretrváva dlhšiu dobu. Prípravok však možno bez akýchkoľvek negatívnych vedľajších účinkov užívať dlhodobo počas celého roka. Prípravok ako taký stimuluje aj tvorbu vlastného kolagénu v pokožke.

Produkt ProVenus DermoCollagen je cielene navrhnutý pre potreby žien po 30. roku života. S pribúdajúcimi rokmi, hormonálnymi zmenami a vyššími nárokmi na organizmus v čase tehotenstva a dojčenia sa zvyšuje potreba dôležitých látok pre zdravú a pružnú pokožku, pevné vlasy a nechty. Práve tie najpotrebnejšie látky obsahuje ProVenus DermoCollagen.

Bez alergénov, vhodné aj pre tehotné a dojčiace, non GMO, absolútne bezpečný pre dlhodobé užívanie.

Denná dávka obsahujehmot./1 sáčok% DRHP/RVH*
Kolagénne peptidy – VERISOL® Fish3500,0 mg
Kyselina hyalurónová (hyaluronan sodný)60,0 mg
Vitamín C80,0 mg100
Vitamín E24,0 mg200
Kyselina pantoténová (Vitamín B5)28,0 mg466
Biotín (Vitamín B7)50,0 µg100
Magnesium120,0 mg32
Zinok10,0 mg100
Inulín1378,0 mg
Pokožka bez vrások

Pleť

Snívate o rozjasnenej, zjednotenej pleti bez vrások? Lenže ako to docieliť? V prvom rade je potrebné zvoliť vhodnú vnútornú výživu pleti.

Práve kolagénna vnútorná výživa dodá vašej pleti potrebnú dávku kolagénu, ktorú každý potrebujeme. Prirodzene sa vyskytuje v našom tele práve v pokožke či kĺboch.  S pribúdajúcim vekom ale dochádza k jeho úbytku, a tak sa začnú na vašej pleti prejavovať známky únavy, vrásky či iné nedokonalosti. Aby ste zmiernili tento proces starnutia, je potrebné zavčasu začať užívať kolagénne bioaktívne prípravky, ktoré skutočne preniknú hlboko do dermálnej časti pokožky a vyživia ju. Kolagén si teda môžete predstaviť ako hlavný oporný kameň pre to, aby vaša pleť bola napnutá, hydratovaná, rozžiarená a pôsobila mladistvým dojmom. Pokiaľ tomu tak nie je, dochádza k vytváraniu vrások, šupinateniu kože alebo sa môže začať prejavovať i celulitída. Nedajte vráskam šancu vďaka unikátnemu prípravku DermoCollagen!

Vlasy a nechty

Vlasy a nechty

Starnutie sa netýka len pokožky, ale i vlasov a nechtov. S pribúdajúcom vekom kvalita vlasov a nechtov klesá. Vlasy začínajú šedivieť, strácajú lesk a rednú, takže dosiahnuť  požadovaný účes je čím ďalej obťažnejšie. Nechty sa štiepia, strácajú pevnosť a prirodzený lesk. Chcete toto zmeniť, ale neviete ako na to?

Začnite užívať vnútornú kolagénovú výživu. Nielen že dodá efektívnu starostlivosť vašej pleti, ale pomôže vám v boji s nekvalitnými vlasmi a nechtami. Veľmi rýchlo tak spomalíte prejavy tohto starnutia. Vlasy budú pružnejšie, pevnejšie a budú držať svoj prirodzený objem. Veľkou výhodou vnútornej kolagénovej výživy je i to, že vlasy pomalšie šedivejú. Tiež nechty budú krásnejšie, pokiaľ budete telu dodávať túto kolagénnu výživu. Obnoví sa ich pevnosť, budú rýchlejšie rásť a prestanú sa štiepiť. Starajte sa o svoju krásu vďaka DermoCollagenu!

Často kladené otázky

Aké sú účinky DermoCollagenu?

Sme špecialisti hlavne na ženskú krásu. DermoCollagen pomáha redukovať a zjemňovať vrásky, navracia elasticitu pleti a dodáva jej mladistvý vzhľad. DermoCollagen pôsobí v hlbokej dermálnej vrstve pokožky. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu poskytne starostlivosť i pre Vaše vlasy, nechty a zmierni  celulitídu.

Akú dlhú kúru obsahuje jedno balenie DermoCollagenu?

Jedno balenie obsahuje 30 vrecúšok, ktoré pokryjú mesačnú kúru.

Ako často je možné užívať DermoCollagen?

DermoCollagen je úplne bezpečný na dlhodobé užívanie. Je naopak vhodné, aby sa kúra opakovala. Odporúčame užívať minimálne 2-3 mesiace, následne môžete kúru na 2 mesiace vysadiť a potom znovu opakovať. Pozitívne účinky pretrvávajú dlhodobo.

Aké veľké množstvo cukru je v DermoCollagene?

DermoCollagen obsahuje minimum sladidiel a celková kalorická hodnota jedného vrecúška je len 50 kJ. Preto sa nemusíte obávať o svoju hmotnosť.

Má tento kolagénny prípravok efekt i na boľavé kĺby?

Áno, tak ako každý kolagén, tak i ProVenus DermoCollagen pôsobí na zdravie vašich kĺbov. Výhodou prípravku je, že obsahuje bioaktívne kolagénne peptidy, ktoré sa výborne vstrebávajú a dostanú sa až do samotnej chrupavky. V spojení i s ďalšími účinnými látkami, ako je kyselina hyalurónová, vitamín C alebo zinok efektívne posilňujú i vaše kĺby.

Má DermoCollagen nejaké vedľajšie účinky?

DermoCollagen nemá žiadne nežiaduce účinky. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu je znášaný bez problémov.

Je DermoCollagen vhodný pre tehotné a dojčiace ženy?

Áno, i v tomto období môžete užívať DermoCollagen. V období dojčenia Vám navyše môže pomôcť s celulitídou, padaním vlasov či so zlou kvalitou nechtov.

Výhody DermoCollagenu

Najsilnejšia kombinácia bioaktivneho kolagénu a kyseliny hyalurónovej

Pozitívny účinok potvrdený nemeckými štúdiami

Výborná pomarančová chuť v jednom vrecúšku

Produkt DermoCollagen