Unikátna novinka DermoCollagen

Bioaktívne kolagénne peptidy pôsobia priamo v dermálnej vrstve pokožky a sú ľudskému telu vlastné. Zaisťujú tak tú najefektívnejšiu vnútornú výživu pokožky v podobe kolagénového nápoja.

Pozitívne účinky potvrdené klinickými štúdiami v Nemecku. Na základe štúdií došlo k 65 % navýšeniu kolagénu v pokožke, 32 % redukcii očných vrások a 18 % navýšenie elastínu v pokožke.

DermoCollagen, pre udržanie mladistvého vzhľadu

Sme špecialisti na ženskú krásu. Produkt DermoCollagen pôsobí nie len na vrásky a pleť, ale zaistí potrebnú starostlivosť i vašim vlasom a nechtom.

Užívanie DermoCollagenu je nie len veľmi jednoduché ale i chutné. V jednom vrecúšku sa ukrýva kolagénový prášok, ktorý má chuť pomarančov.

Pokožka bez vrások

Pleť

Snívate o rozjasnenej, zjednotenej pleti bez vrások? Lenže ako to docieliť? V prvom rade je potrebné zvoliť vhodnú vnútornú výživu pleti.

Práve kolagénna vnútorná výživa dodá vašej pleti potrebnú dávku kolagénu, ktorú každý potrebujeme. Prirodzene sa vyskytuje v našom tele práve v pokožke či kĺboch.  S pribúdajúcim vekom ale dochádza k jeho úbytku, a tak sa začnú na vašej pleti prejavovať známky únavy, vrásky či iné nedokonalosti. Aby ste zmiernili tento proces starnutia, je potrebné zavčasu začať užívať kolagénne bioaktívne prípravky, ktoré skutočne preniknú hlboko do dermálnej časti pokožky a vyživia ju. Kolagén si teda môžete predstaviť ako hlavný oporný kameň pre to, aby vaša pleť bola napnutá, hydratovaná, rozžiarená a pôsobila mladistvým dojmom. Pokiaľ tomu tak nie je, dochádza k vytváraniu vrások, šupinateniu kože alebo sa môže začať prejavovať i celulitída. Nedajte vráskam šancu vďaka unikátnemu prípravku DermoCollagen!

Vlasy a nechty

Vlasy a nechty

Starnutie sa netýka len pokožky, ale i vlasov a nechtov. S pribúdajúcom vekom kvalita vlasov a nechtov klesá. Vlasy začínajú šedivieť, strácajú lesk a rednú, takže dosiahnuť  požadovaný účes je čím ďalej obťažnejšie. Nechty sa štiepia, strácajú pevnosť a prirodzený lesk. Chcete toto zmeniť, ale neviete ako na to?

Začnite užívať vnútornú kolagénovú výživu. Nielen že dodá efektívnu starostlivosť vašej pleti, ale pomôže vám v boji s nekvalitnými vlasmi a nechtami. Veľmi rýchlo tak spomalíte prejavy tohto starnutia. Vlasy budú pružnejšie, pevnejšie a budú držať svoj prirodzený objem. Veľkou výhodou vnútornej kolagénovej výživy je i to, že vlasy pomalšie šedivejú. Tiež nechty budú krásnejšie, pokiaľ budete telu dodávať túto kolagénnu výživu. Obnoví sa ich pevnosť, budú rýchlejšie rásť a prestanú sa štiepiť. Starajte sa o svoju krásu vďaka DermoCollagenu!

Často kladené otázky

Aké sú účinky DermoCollagenu?

Sme špecialisti hlavne na ženskú krásu. DermoCollagen pomáha redukovať a zjemňovať vrásky, navracia elasticitu pleti a dodáva jej mladistvý vzhľad. DermoCollagen pôsobí v hlbokej dermálnej vrstve pokožky. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu poskytne starostlivosť i pre Vaše vlasy, nechty a zmierni  celulitídu.

Akú dlhú kúru obsahuje jedno balenie DermoCollagenu?

Jedno balenie obsahuje 30 vrecúšok, ktoré pokryjú mesačnú kúru.

Ako často je možné užívať DermoCollagen?

DermoCollagen je úplne bezpečný na dlhodobé užívanie. Je naopak vhodné, aby sa kúra opakovala. Odporúčame užívať minimálne 2-3 mesiace, následne môžete kúru na 2 mesiace vysadiť a potom znovu opakovať. Pozitívne účinky pretrvávajú dlhodobo.

Aké veľké množstvo cukru je v DermoCollagene?

DermoCollagen obsahuje minimum sladidiel a celková kalorická hodnota jedného vrecúška je len 50 kJ. Preto sa nemusíte obávať o svoju hmotnosť.

Má tento kolagénny prípravok efekt i na boľavé kĺby?

Áno, tak ako každý kolagén, tak i ProVenus DermoCollagen pôsobí na zdravie vašich kĺbov. Výhodou prípravku je, že obsahuje bioaktívne kolagénne peptidy, ktoré sa výborne vstrebávajú a dostanú sa až do samotnej chrupavky. V spojení i s ďalšími účinnými látkami, ako je kyselina hyalurónová, vitamín C alebo zinok efektívne posilňujú i vaše kĺby.

Má DermoCollagen nejaké vedľajšie účinky?

DermoCollagen nemá žiadne nežiaduce účinky. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu je znášaný bez problémov.

Je DermoCollagen vhodný pre tehotné a dojčiace ženy?

Áno, i v tomto období môžete užívať DermoCollagen. V období dojčenia Vám navyše môže pomôcť s celulitídou, padaním vlasov či so zlou kvalitou nechtov.

Výhody DermoCollagenu

Najsilnejšia kombinácia bioaktivneho kolagénu a kyseliny hyalurónovej

Pozitívny účinok potvrdený nemeckými štúdiami

Výborná pomarančová chuť v jednom vrecúšku

Produkt DermoCollagen